Aplikace, které zkrotí vaše finance

Peníze se často jednoduše rozkutálí a my ani nevíme jak. Je proto dobré mít o nich dobrý přehled a hlídat si je, což je ovšem někdy velmi složité. Naštěstí tu jsou chytré aplikace, které dovedou hlídat naše finance za nás.

Bankovní aplikace

Spolu s bankovním účtem si můžete od banky stáhnout také její aplikaci, která bude s účtem propojena a vy tak budete mít jasný přehled o tom, kolik peněz z vašeho účtu putuje ven, kolik na něj a vy tak máte dokonalý přehled o tom, co že se to vlastně na vašem účtu děje. Můžete si vytvářet jednotlivé podkategorie a limity, které vás budou držet na uzdě. Navíc vidíte veškerou historii a telefon vás vždy upozorní na to, když jdete nad limit, který jste si povolili.

Z takové aplikace navíc můžete v poklidu odesílat platby jiným příjemcům a i si zakládat další účty a využívat ostatních služeb, které vám vaše banka nabízí. Jedná se o internetové bankovnictví, tak jak jej znáte ze svého počítače, přímo ve vašem mobilním telefonu, takže do něj máte kdykoliv přístup. Aplikace jsou navíc vždy velmi dobře zabezpečeny a tak se nemusíte vůbec ničeho bát.

Další aplikace

Využívat však můžete i dalších aplikací, které vám financi pohlídají. Díky nim můžete jednoduše sledovat, za co přesně utrácíte, nastavit si nejrůznější upozornění a zobrazit statistiky svého nakládání s financemi. Jedinou nevýhodou těchto aplikací, je, že nejsou nijak spárovány s vaším účtem a tak je do nich potřeba vše zanášet manuálně. To je ovšem lepší než si to psát na kus papíru, nemyslíte?