Co dělat, když vás banka odmítne? Pomůže nebankovní úvěr

Odmítne vás banka, tak běžte k lichváři. To už dávno neplatí. Na trhu je řada nebankovních institucí, které vám při splnění podmínek rády poskytnou úvěr.

Strach z nebankovních institucí stále přetrvává, díky zákonům a přísným regulacím je ale poněkud neopodstatněný. Legální nebankovní instituce je totiž stejně spolehlivá jako prestižní banky. Ba co víc, pro podnikatele může být poslední záchrannou stanicí.

Nebankovní půjčky pro podnikatele – zlo?

Mezi obyvateli Česka stále přetrvává strach. V televizi vidí neustálé osočování lichvářů, lidí, kteří v tomto byznysu podnikají nelegálně. Pod pokličkou se ale skrývají i férové instituce. Instituce, jejichž nebankovní úvěr na podnikání může nastartovat právě vaši cestu ke hvězdám.

Stačí se nebát, vyhledat si o příslušné instituci všechny dostupné informace a poté si půjčit. Pokud se spálíte, stále máte šanci všechno napravit. Díky zákonům existuje lhůta, do které můžete bezplatně celou částku vrátit.

Banka chce všechny údaje, nebankovní půjčka na podnikání nic neřeší

Banky, když si někdo chce půjčit peníze, požadují velké množství doklady. Prověřují si například registr dlužníků, což je vskutku logický krok. Dále je zajímá, jaký má žadatel o půjčku příjem (tedy bonitu). Pokud shledají, že není dostatečný, prostě a jednoduše mu nepůjčí. Nebankovní financování podnikání je výrazně volnější.

Nebankovní úvěr pro podnikatele si můžete sjednat během několika minut. Online, na pobočce, přes telefon. Instituce na druhé straně ověří všechny zákonem předepsané náležitosti. To zpravidla zabere několik minut, maximálně několik desítek minut. Během krátké doby budete mít peníze na účtu a můžete s nimi začít operovat.