Fotopast je zařízení, kterému neunikne žádný vetřelec

Slyšeli jste o fotopastech? Tato drobná zařízení zažívají vrchol popularity. Ačkoliv je fotopast zhruba stejně velká jako digitální fotoaparát, disponuje výjimečnými vlastnostmi. Dokáže setrvat po celý rok na stromě a dokonale monitorovat plochu, kterou si přejete mít pod dozorem. Nevadí jí déšť, sníh ani změny teplot. Fotopast nezaznamenává neustále, jako to dělají kamery, ale pouze tehdy, když její PIR čidlo zaznamená tepelný pohyb.

Objevte výhody fotopastí

Fotopast reaguje za zlomek sekundy, takže je nemožné, aby jejímu záběru unikl člověk nebo zvíře. Používají se proto pro monitorování divokých zvířat i pro ochranu majetku, protože jsou tím nejlepším možným prostředkem pro sledování. Hlavní výhodou fotopasti je její nenápadnost, když ji umístíte na strom a dobře zakryjete, tak je prakticky nemožné si jí všimnout. Můžete ji umístit kamkoliv, fotopasti jsou na baterie, nepotřebují být tedy připojené na elektrickém zdroji. Mohou monitorovat plochu třeba v lese nebo na konci zahrady. Pokud chcete, aby fotopast spolehlivě plnila svou funkci, vyhněte se levným modelům a raději vyberte značkovou fotopast Bunaty.

Jedná se o jednu ze světově nejlepších značek fotopastí, které mají podrobné nastavení, disponují LCD displejem, na kterém si můžete pořízené záběry prohlížet, snímky ukládají na kartu a snadno je můžete propojit s počítačem. Když se rozhodněte fotopast pořídit za účelem ochrany majetku, nejlépe využijete fotopasti disponující GSM modulem. Taková fotopast vám pořízené záběry okamžitě pošle na telefon nebo na email. Je jedno, jestli budete na výletě nebo na dovolené v zahraničí, budete mít aktuální přehled, kdo se na vašem pozemku pohybuje, ať už budete kdekoliv. Fotopasti Bunaty jsou stoprocentně spolehlivé a jejich oku neunikne žádný vetřelec. Investujte do této ochrany a už se nebudete muset strachovat, že se na vaše pozemku děje něco nekalého, aniž byste o tom věděli.