Je možné, aby komerční média klamala?

Možná se vám to už stalo, sledujete večerní zprávy a vidíte reportáž o demonstraci, kde byly desítky lidí. Na jiném programu ukazují tu samou demonstraci a tvrdí, že demonstrantů byly tisíce. Jedny noviny vám předloží závažnou korupční kauzu, druhé se o ni nezmíní a raději vám předsunou nepodstatné informace. Stále si myslíte, že jsou komerční média objektivní?

Na sníženou kvalitu komerčních zpravodajství si stěžuje stále více lidí a stále častěji to vede k tomu, že lidé nesledují jen tyto zdroje, ale upínají se k nezávislým portálům, které se snaží být objektivní a uvádět věci na pravou míru. V mnoha případech je potřeba navštívit hned celou řadu webů, abyste si udělali obrázek o konkrétní události nebo abyste se dozvěděli vše důležité, co se za daný den událo.

Přístup k informacím může být ještě jednodušší

Pokud už nemáte víru v komerční zdroje a chcete mít objektivní a nezávislý přehled, bude se vám skvěle hodit nástroj, se kterým můžete sledovat informace na všech kvalitních českých webech najednou. Tuto možnost nabízí portál https://www.cerstvezpravy.cz/. Jeho prostřednictvím vidíte všechny články, které v aktuální den vyšly na jednotlivých zdrojích. Web je přehledně rozdělený podle zdrojů i podle tématických kategorií.

Články zde nemáte celé, jsou zastoupeny titulky, takže si můžete jen rychle projít titulky jednotlivých článků a pokud vás nějaký zaujme, jednoduše na něj kliknete a dostanete se přímo na celý článek. Tento nástroj vám ušetří mnoho času a z jednoho místa můžete vidět obsah všech důležitých webů, aniž byste museli mít otevřených mnoho oken a probírat se velkým množstvím obsahu. Informace o nových článcích si dokonce můžete nechat zasílat na email. Také si můžete přizpůsobit vlastní kategorii, kam si přidáte všechny zdroje, které chcete sledovat. Portál Cerstvezpravy.cz vám umožní každý den ušetřit mnoho času.