Pojištění odpovědnosti je produktem, který je velmi oblíbený

Nezáleží na věku, ale ani na sociálním zázemí. Pojistné produkty si sjednává prakticky každý, cílem je ochrana pro případ, kdy dojde k nehodám, tedy různým nepříjemným událostem, jež nelze dopředu předvídat. A pravdou také je, že pojistná ochrana by měla být maximálně komplexní a pokrýt všechny aspekty života.

Pokud vykonáváme náročné zaměstnání, při němž je zapotřebí skutečně velká porce zodpovědnosti, měli bychom současně myslet i na odpovídající pojistku. Samozřejmě nejen kvůli zaměstnavateli, s nímž máme už dlouhá léta velmi dobré vztahy.

Úhrada škody z vlastní kapsy je drahá

Nehody se stanou vmžiku, stačí někdy jen vteřina a rázem je na světě velký problém, jehož řešení by si mohlo vyžádat poměrně dosti značnou finanční částku. Díky pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli však nebudeme muset řešit mnohaletý splátkový kalendář a napjaté vztahy na pracovišti. Naopak, vhodně zvolená pojistná ochrana je pro klid všech zúčastněných opravdu důležitá.

Početnější pracovní kolektivy mohou sjednat hromadnou smlouvu a ušetřit si zbytečné papírování, stejně tak se nabízí možnost individuální dohody, pokud bude mít zájem jen jeden ze zaměstnanců. Možnosti jsou otevřené…

Využíváte služební auto i k osobním účelům?

Řada firem nabízí svým zaměstnancům zajímavý benefit, služební vůz jim může sloužit i soukromě. Ale co když dojde k nehodě a nebude to zrovna při cestě za služebními povinnostmi? Konkrétní řešení je zcela nasnadě, sjednat odpovídající pojištění, speciální tarif pojištění odpovědnosti, jenž je určený pro řidiče. ERGO má připraveny i jiné produkty, nic nebrání jejich sloučení v jeden celek, který komplexně pokryje všechny důležité oblasti. I ty, na které bohužel spíše zapomínáme, tedy například životní pojištění.