Půjčka pro podnikatele snadno a rychle

Banka opět zamítla vaši žádost o půjčku, přesto, že byste ji s přehledem zvládali splácet? Pravdou je, že získání půjčky pro podnikatele je v českých podmínkách často velkým oříškem. Pro získání půjčky od banky je často typická velká byrokratická zátěž a nejistý výsledek. Jediným řešením je pak nebankovní úvěr pro podnikatele. Spolehlivým partnerem v této oblasti je firma Pujcky.zone.

hody nebankovní půjčky

Výhodou nebankovní půjčky od Pujcky.zone je především minimalizace byrokratické zátěže, kdy není třeba dokládat výši příjmů a další řadu nedůležitých dokumentů. Mezi další výhodu patří také online průběh celé žádosti o půjčku, kdy vám postačí vyplnit jednoduchý formulář, který je umístěn přímo na webu www.pujcky.zone.

Postačí vám nemovitost

K získání samotného úvěru pro podnikatele vám postačí vlastnit nemovitost. Ručit můžete domem, bytem, pozemkem nebo třeba komerčním objektem. Výše úvěru je pak odvislá od ceny nemovitosti, kdy máte možnost získat nebankovní úvěr na podnikání v hodnotě 70 % ručené nemovitosti. Maximálně však do výše 10 milionů. Dobu splácení si pak můžete nastavit na dobu 1 roku až 5 let.

Úrok již od 12 % p. a.

Asi jednou z nejdůležitějších vlastností úvěru je úrok. V rámci nebankovní půjčky pro podnikatele od firmy Pujcky.zone můžete získat velice příznivý úrok, a to již 12 %. Tato úroková sazba patří v oblasti nebankovních půjček k jedné z nejlepších. Výhodou firmy Pujcky.zone je také spolehlivost a záruka jistoty, jelikož disponuje 20 letou praxí. A kromě toho je poskytování půjčky pro podnikatele bez skrytých poplatků. V případě zájmu se neváhejte na Pujcky.zone obrátit.