S kvalitní obuví jde každá práce skvěle

Kdy jste si naposledy kupovali nové pracovní boty? Správná obuv je pro práci velmi důležitá a to jak z důvodu pohodlí, tak i zdraví a bezpečnosti. Obzvláště u manuálně pracujících lidí je celá řada rizik, kterým musí čelit. Na pracovišti mohou být překážky, je třeba se rychle pohybovat, mít jistý krok a dávat pozor, aby nám na nohu něco nespadlo. Pokud chcete opravdu kvalitní obuv na práci, ale nechcete za ni nechat celé jmění, jsou pro vás určeny kvalitní pracovní boty české výroby, představíme si 2 značky, které se vyrábí na Zlínsku můžete si je snadno pořídit v eshopu Repa cz.

PRESTIGE

Obuv Prestige představuje populární českou obuv, která zajistí při práci příjemné pohodlí. Je jedno, jestli je nosíte jen pár hodin denně nebo celý den, vaše nohy budou jako v bavlnce. Budete mít pevnou nohu a zároveň pohodlí, tyto boty se skvěle hodí pro práci, ale i pro sport a volný čas. Nabízí se v mnoha provedeních pro dospělé i pro děti. Mají stylový vzhled a při práci se tedy budete nejen dobře cítit, ale také budete dobře vypadat.

REPA

Celokožená pracovní obuv REPA je určená pro všechny, kteří potřebují chránit své nohy pevnou a spolehlivou obuví. Ať už pracujete v dílně, ve výrobě nebo na stavbách, potřebujete kvalitní ochranu a to vám tato obuv zajistí. Nabízí se vám jak kotníkové boty, tak i polobotky. Obzvláště oceníte boty s nástřikovou podešví, protože podešev má výborné vlastnosti na tlumení nárazů při chůzi. Ačkoliv jsou boty kvalitní ochranou, jsou zároveň i pohodlné, což při práci jistě oceníte.

U obou značek obuvi vás potěší velmi nízká pořizovací cena. Eshop Repa.cz nenabízí jen obuv, ale i další ochranné pracovní pomůcky, které zahrnují ochranné rukavice, zástěry, rukávníky, nákoleníky a další. Kováři, svářeči i další profese zde zajisté najdou vše potřebné pro účinnou ochranu při práci.