Strava pro zaměstnance – jak ji zajistit bez nutnosti vybudování kuchyně?

Firmy dnes zpravidla nedisponují velkou kuchyní jako je tomu ve školních jídelnách, závodních kuchyních nebo velkých podnicích. Někteří už dávno přestali řešit, jak zaměstnanci naloží se svou pauzou na oběd, zda skutečně někam jdou, přinesou si jídlo z domu nebo jsou bez jídla či jen v poklusu zhltnou nějakou bagetu. Dříve se náklady na zaměstnance snižovaly, nyní, kdy je doba přeje ekonomice, a firmy jsou v růstu, se některé snaží pro své zaměstnance získat mnoho výhod a benefitů. Jedním z nich může být také starost o to, jak se zaměstnanci stravují a dopřát jim něco navíc.

Jak vyřešit stravování?

Jednoduše. Můžete zaměstnancům přispívat na stravenky, za které mohou chodit na obědy do místních kaváren či restaurací. Je dále jen na zaměstnancích jak toho využijí – zda budou na jídlo docházet nebo si nosit z domu svá jídla. Nechat zbudovat kuchyňku, kde si mohou jídlo ohřát, udělat si kávu nebo čaj je samozřejmostí. Jednou z dalších možností je zajistit firemní stravování. Firmy dnes přináší možnost vozit jídla do podniků a firem, takže není třeba disponovat velkou kuchyní a přijímat pracovní síly navíc, ale i tak zajistíte plnohodnotné a teplé jídlo, které si zaměstnanci užijí.

Kde najít firmu?

Možností je spousta, ovšem například http://www.arter.cz přinese komplexní stravování do vašich firem. Může pomoci se spoustou věcí! Pořádáte pravidelné porady a je nutné menší občerstvení? Nebo naopak máte různé večírky a schůzky, kde chcete své klienty pohostit? Pro své zaměstnance se snažíte na večírku zajistit dobré občerstvení? To vše může splnit Arter. V gastronomii působí od roku 1993 a své aktivity postupně rozvíjely. Do firmy přivezou jídlo podle domluvy, nechají zaměstnance vybrat takové, které jim chutná. A benefit si všichni skvěle užijí!