Věnujte zvýšenou pozornost čistotě ve vašem voze

Ruční mytí auto ve speciálních mycích boxech se těší mezi řidiči stále větší oblibě. Zejména nyní, v době, kdy je potřeba dbát zvýšené opatrnosti a dodržovat přísná hygienická opatření, nesmíme zapomínat ani na udržování čistoty ve voze.

Čistotou vašeho vozu chráníte sebe i druhé

Doma, nám přijde samozřejmé, že si po příchodu umyjeme ruce a na povrchy používáme desinfekci, ale přiznejte si – dodržujete stejná pravidla i v autě? Přitom zde hrozí mnohem větší riziko zavlečení virů a bakterií. Pokud se v této době vydáte do automyčky, pak byste kromě exteriéru vozu neměli zapomínat ani na údržbu jeho interiéru. Nejrizikovějším místem jsou bezesporu kliky a volant. Pokud vám auto stojí celý den v garáži a jezdíte jen zcela výjimečně, pak nemusíte věnovat přehnanou pozornost jeho údržbě, ale jestliže jste pravidelně na cestách a setkáváte se s řadou lidí, nebo některé osoby i převážíte, pak byste neměli zapomínat na pravidelné používání desinfekce. V zájmu péče o bezpečnost a zdraví druhých, byste měli pravidelně čistit také ovládání oken a bezpečnostní pásy. S tím vším vám velmi snadno pomůže kterákoliv samoobslužná automyčka.

Dejte šanci novému směru vašeho podnikání

Investice do automyčky je bezesporu velmi dobrým podnikatelským záměrem. Chod samoobslužných mycích boxů zůstává prakticky stále bez omezení a o zákazníky není celoročně nouze. Je jen otázkou, jak zvolit správnou lokalitu a jakou firmu si pro výstavbu samoobslužného mycího boxu vybrat. Pokud budete chtít vsadit na jistotu, pak se obraťte na BKF CarWash, kteří jsou opravdovými specialisty na prodej automyček. O jejich úspěchu svědčí nejen řada spokojených zákazníků, ale také množství samoobslužných mycích boxů na území celé České republiky. Vaše automyčky může zaplnit některé z prázdných míst na mapě.