Více objednávek a nových zákazníků? Vsaďte na mobilní aplikaci pro váš e-hop

Mobilní aplikace pro váš e-shop dokáže opravdové zázraky. Díky ní budou moci vaši zákazníci nakupovat takřka kdekoliv a kdykoliv a vy budete moci účinně upevňovat vazby se stávajícími zákazníky. Získáte však také řadu zákazníků nových, tedy i řadu nových objednávek. Svou novou aplikaci tak můžete mít již na vánoční prodeje.

Aplikace pro e-shop

Mobilní telefon dnes neslouží pouze ke komunikaci a získávání informací, stal se také praktickým prostředníkem, přes který můžeme nakupovat. Pokud tedy vašemu e-shopu dopřejete mobilní aplikaci, máte větší šanci na úspěch. Aplikace pro eshop je pro vás skvělou volbou. Získáte tak řadu nových zákazníků a dostanete se více do jejich povědomí. Vaši zákazníci totiž mohou díky mobilní aplikaci nakupovat takřka vždy, když se jim jen zachce.

Vytvoření aplikace

S vytvořením mobilní aplikace pro e-shop se obraťte na službu Mobilní eshop. Vytvoří vám totiž mobilní aplikaci, kterou si zákazníci mohou stáhnout na Google Play. Skvělé je, že odkaz ke stažení aplikace můžete libovolně šířit. Tvorba mobilních aplikací je jejich parketa. Obávat se nemusíte ani aktivace mobilní aplikace. Nijak nezasahuje do stávající e-shopového řešení, je totiž plně odděleno. Váš stávající provoz nebude nijak omezen.

Výhodná akce

Využít můžete také výhodné akce. Společnost BABA Tumise s.r.o., která aplikaci poskytuje, má do konce roku výhodný předprodej, ve kterém získáte obě aplikace (iOS i Android) v jedné ceně, také kredit v hodnotě 5000 Kč na reklamu Google Play, tedy 50 až 100 uživatelů a provoz API a aktualizace na rok v hodnotě 5000 Kč. Dohromady tedy zaplatíte 20 000 Kč bez DPH, což je opravdu skvělá cena. I po novém roce můžete sehnat jednu aplikaci za 35 000 bez DPH, což je stále levné.

Nová aplikace

Vaše aplikace bude fungovat jako samostatný e-shop, sdílí jen data, která mu poskytnete. Ten vám napojí přes exportní můstek nebo na váš stávající e-shop, tudíž získáte objednávky i nové zákazníky.