Zástava věcí – rychlé získání peněz

Zastavárny najdete snad v každém menším či větším městem. Fungují na principu výkupu cenných věcí, které si vezmou do zástavy, vyplatí dohodnutý obnos peněz a obě strany z toho profitují. Právě taková zástava může člověku hodně pomoci ve chvíli, kdy potřebuje urgentně peníze a to na cokoliv. Do tíživé situace se může dostat snad každý, nikdy totiž nevíte, kdy budete bez peněz, bez možnosti jakkoliv je získat. A v takové situaci vám může zástava hodně pomoci a překonat krizovou situaci jednoduše a rychle.

Bez peněz to nejde

Jako svobodná matka jsem závislá na každé koruně, kterou dostanu. V práci se snažím brát přesčasy, když můžu, hodně mi pomáhá také příspěvek na děti a alimenty od bývalého partnera. To poslední však nějakou dobu nestálo za nic. I když mu soud určil, kolik a kdy to má platit, nějak ho to nevzrušovalo. Celého půlroku jsem ho neustále bombardovala zprávami, voláním, aby mi ty peníze poslal. Nereagoval, prý se mám postarat sama. Otec roku, opravdu“ ušklíbla se Gábina, která má pětiletého syna.

„Malý brzo půjde do školy, nároky se zvyšují. A když se mám postarat, tak jsem se postarala. Začali jsme se soudit, ale to samozřejmě chvíli trvá. Ze začátku mi pomáhala máma, ale ta toho taky moc nemá. A mě pomalu docházely zdroje, ale výdajů bylo pořád dost. V tom největším zoufalství mi máma dala nějaké hodinky po tátovi. Bylo mi líto je prodat. Zástavy hodinek to vyřešily. Dostala jsem peníze, pokryla náklady a bylo“ popisuje svou situaci.

Bazar hodinek mi v tíživé situaci opravdu hodně pomohl. Bez nich bych měla dluhy. U soudu jsem to nakonec vyhrála a dokonce se mi povedlo uspět se zvýšením alimentů. Můj bývalý zuřil, ale doplatil vše, protože jinak by přišel o řidičák, který potřebuje. Hodinky jsem hned vykoupila a můžu spokojeně žít“ uzavírá Gábina.