Získejte podnikatelskou půjčku až do výše 10 milionů

Potřebujete narychlo a výhodně půjčit peníze pro své podnikání, protože jste dostali jedinečnou nabídku, která se neodmítá? V tom případě zamiřte na web pujcky.zone, který se specializuje na nebankovní financování podnikání. S tímto webem ušetříte především velké množství času. Oproti bankovní půjčce vás totiž nečeká dlouhé schvalování a neustále docházení na pobočku. Půjčka na podnikání je pro vás k dispozici až do 10 milionů Kč.

Bez byrokratické zátěže

Předností půjčky pro podnikatele je zejména minimální byrokracie, kdy při žádosti o půjčku nemusíte ukazovat doklad o výši příjmu a další nepotřebné doklady, které vyžadují bankovní společnosti. Dále oceníte online průběh vaší žádosti o půjčku. Na webu pujcky.zone je vám k dispozici přímo online formulář, který stačí vyplnit a odeslat. O zbytek už se postarají odborníci. Na webu můžete využít i online kalkulátoru a spočítat si předem výši splátek.

Oproti nemovitosti

Půjčka pro podnikatele je poskytnuta oproti nemovitosti, takže postačí vlastnit jakoukoliv nemovitost, ať dům, byt, komerční objekt, pozemek či další typy nemovitostí. Tržní hodnota ručené nemovitosti pak odráží výši poskytnuté půjčky, a to do 70 % ceny nemovitosti. Maximální částka, kterou lze získat je zmíněných 10 milionů. Nebankovní úvěr pro společnosti vám tak umožní pořídit si téměř cokoliv.

Férové podmínky

Častým kamenem úrazu nebankovních půjček jsou skryté poplatky nebo příliš vysoký úrok. S tímto se však na webu pujcky.zone nesetkáte. Nebankovní úvěr pro podnikatele a firmy vám poskytnou již s úrokem 12 % a dobou splácení 36 měsíců, čímž se řadí mezi velmi výhodné půjčky na trhu. Společnost Premiot Finance For Your Business, která stojí za vznikem webu, působí na poli podnikatelských půjček již přes 20 let. Díky tomu ji lze považovat za jistotu v oblasti půjček.

Více informací o půjčce získáte na webu pujcky.zone.