Zjistěte vše potřebné o trestním právu na jednom místě

Není žádným tajemstvím, že trestní právo se řadí mezi velice složitá právní odvětví, ve kterém není snadné se vyznat. Jeho studium se však mezi studenty a veřejností těší velké oblibě. Také byste rádi nahlédli do tajů trestního práva v té nejjednodušší formě? Rádi byste zjistili, kdy je vhodné si pro zastupování v trestním řízení najmout advokáta? Potom neváhejte zamířit na web trestniadvokat.cz, kde získáte nepřeberné množství znalostí o trestním právu. Navíc zde nabízí možnost využít služeb advokátní kanceláře Švehla & Švehla.

Pro laickou veřejnost

Díky webu trestniadvokat.cz už nebudete muset složitě listovat trestními zákony. Ani není potřeba být zdatným odborníkem. Cílem webu je totiž seznámit s trestním právem laickou veřejnost, a to srozumitelnou a nenáročnou formou. Tento specializovaný web zaměřený na oblast trestního práva je koncipován přesně tak, aby každý věděl, jaké jsou v jednotlivých fázích trestního řízení možné postupy a s čím vším vám dokáže pomoci advokát.

Co vše zde najdete?

Web obsahuje široké spektrum informací, ať jde o základní pojmy z oblasti trestního práva, jako je specifikace trestných činů či kdo je kdo v trestním řízení, dále také informace o průběhu trestního řízení či výklad o důležitých listinách. Díky webu získáte i povědomí o zastupování v trestním řízení, jako je například obhajoba při vyšetřování, obhajoba u hlavního líčení, zastupování při dopravních nehodách atd.

Průvodce trestním právem

Kromě základních znalostí získáte i přehled o tom, čím se běžně trestní advokát zabývá, a že jde o velice široké spektrum činností. Na advokáta, jak by se mohlo zdát, se nemusíte obracet pouze tehdy, když máte jít k soudu. Jeho služeb můžete využít i pro sepis trestního oznámení, pokud jste se stali obětí trestného činu, dobře vám může také posloužit jako právní pomoc u výslechu před policejním orgánem nebo při podání žádosti o prominutí zbytku trestu pro odsouzeného apod.

Načerpejte informace, které se vám mohou kdykoliv hodit.